| Byutza_Mariia_1999 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi ce parere aveti despre acidul hialuronic pentru mărirea buzelor? M-am hotarat sa fac o schimbare. Multumesc pentru sfaturi! ❤️

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O parere cat se poate de proasta si ma bucur ca a trecut moda lui!

| Byutza_Mariia_1999 explică (pentru Violleta2022):

Am inteles...dar alta metoda mai buna exista?

| Doub a răspuns:

Acid sulfuric
♥♥♥

| Divy a răspuns:

Vezi să nu regreți sau să nu ai cumva reacții adverse laughing

| Byutza_Mariia_1999 explică (pentru Divy):

Inteleg...dar chiar imi doresc aceasta schimbare

| Divy a răspuns (pentru Byutza_Mariia_1999):

Și eu ce am spus, faci ce vrei oricum tu suporți consecințele nu eu big grin
Și de ce ți-ai dori această schimbare?
După buze urmează ochii? sânii? coapsele? abdomenul?

| nugasescusernameliber a răspuns (pentru Byutza_Mariia_1999):

Fa-ti un gomaj cu o periuta de dinti inmuiata in miere sau ulei, adica miscari circulare pe buze. Le curata si hidrateaza. Apoi daca vrei o usoara marire, dar naturala da-ti pe buze cu un ir si ardei iute. Pisca putin dar suportabil. Angelina Jolie spunea ca foloseste ardeiul iute pentru. buze.
Nu te prostii cu acid hialuronic, tie chiar iti plac cum arata "ratustele" alea cu gura de sugatoare?

| Byutza_Mariia_1999 explică (pentru nugasescusernameliber):

Multumesc pentru sfaturi poate voi incerca si metoda asta

| GreenVoid a răspuns:

Eu am auzit ca n are efecte adverse si ca efectul se duce in timp. Oricum mai bine intrebi pe cineva specializat de riscuri si toate alea...Eu n am nimic impotriva retusurilor atata timp cat e ceva decent si natural nu vad de ce sare lumea ca arsa cand aud de acid hialuronic.Una e sa fii plastificata ca toate panaramele de la TV si alta sa ti faci un mic retus la buze, la riduri.