| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi (sper sa raspunda si useri mari gen noname nelul apache ray greece12 bacemi...)
Daca stiti:
1Hacked: Cand bagi un program in pc sa spunem advanced system care si il pui o licente cu netul scos inseamna ca ai hackuit programul? Eu spun ca nu"!
2Hacked:daca intri si iti faci un cont pe facebook si incepi sa scoti netul sai schimbi setarile selectezi toate prostiile din cont si il re pornesti asta inseamna hacked (Piraterie)? eu spun ca da "asta este intreadevar Piraterie / hacked!
Voi ce credeti?
Funda + Vot la cel mai bun commentariu

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

1. Nu, asta nu inseamna hack-uit, nu stiu de unde ai auzit astawinking
2. Eu nu am auzit de asa hack-uit. Deci eu nu ma bag sa hack-uiesc, pentru ca nu-mi trebuie deocamdata. Daca vrei sa fi hacker adevarat, trebuie sa stii sa faci keyloggere, troyeni care sa arate date despre tine, si multe alte programe, in care oamenii cu putina minte, sa cada in ele.
Aia cu intrat pe facebook, apoi schimbare setari si nu stiu ce, nu mi se pare deloc hack-uit.
Daca ai chef sa afli cont-uri la ceva, sau ce mai vrei tu, invata sa faci keyloggere si troyeni, iti spun ca e foarte usorwinking

Răspuns utilizator avertizat