| giulia_8691 a întrebat:

Am o intrebare,prietena mea cea mai buna a fost in weekend'ul acesta la doua zile de nastere,a mea si a lui inca o prietena,si pe facebook a postat doar poze de la cealalta petrecere,si de la a mea nu,daca tot suntem prietene ar trebui sa o intreb de ce,dar nu stiu cum sa o fac,sa nu sune urat sad,ce as putea sa-i spun?, dau fundasad

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai asteapta putin poate va pune si de la petrecerea ta[poti sa o intrebi cum au iesit pozele de la petrecerea ta ca tu nu le-ai vazut]

| SerafimHD a răspuns:

Spune-i direct... sau pune tu poze cu ea si ii pui eticheta o sa fie cam acelasi lucru! Bafta!

| giulia_8691 explică (pentru SerafimHD):

Eu am pus cu ea,, doar cu ea de fapt...crying(

| ƘЭлT a răspuns:

Pai ia-o usor pana ajungi la subiecthappy succes