| bĻuştutž a întrebat:

Am o intrebare putin cam ciudata
Explicati-mi si mie cum e viata de CLUB
Adica voi merge in BUC-la un club mai de fite, iar eu nu am fost niciodata intr-un club.Decii explicati-mi si mi-e cam. ce se petrece pe acolo.NU IMI SPUNETI CA SA STAU CU PRIETENI sau alte chestii. Vreau raspunsuri atat de la fete cat si de la baieti.SI FETELE:Cum sa ma imbrac? Spuneti-mimai multe chestii! Pentru celmai detaliat raspuns

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Tu ai destui bani pentru o seară într-un club? Unul mai de fițe.
Dacă nu ai înseamnă că mergi cu cineva care îți va plăti consumația.
Băutură, țigări, puțin droguri, taxi sau mașina însoțitorului.
Și din acest moment deja încep obligațiile.
Și apoi, vorba unui celebru titlu al unui roman : „Totul se plătește".
Adică, după distracția la club s-ar putea să campezi puțin la o cafea, acasă la băiatu*.
Și acolo începe altă distracție.
Adică să devii cerc la membrul lui.
Și de aici începi să te învîrți în cercul vicios.
Să ne povestești și nouă cum a fost.

| hideaway a răspuns:

Hristos a Înviat!
Un club mai de fiţe înseamnă că e un club unde se duc fiţoşii...
Cum să te îmbraci? Eh...;))păi mergi la un club. Ia-ţi şi tu o fustiţă mai scurticică... uite nişte ponturi:
https://www.google.ro/......ps?/search
Cum să fie în club...toată lumea bea, se distrează, chestii şi chestii. Viaţa din club e o distracţie.
Avertizare: Nu sta cu oameni rupţi în 14 (oameni beţi).