| tutu a întrebat:

(sa nu radeti, va rog frumos.)
Nu m-am sarutat niciodata si vreau sa va intreb daca atunci cad se va intampla voi avea guma in gura(mestec mai mereu) ce voi face cu ea?
O voi arunca repede sau o voi tine in continuare?

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Mai din moment ce nu ai sarutat deloc pana acum, cred ca prima oara cu guma in gura va fi cam nasol.gandeste.te ca nu o sa stii sa detii "controlul" ei si cine stie pe unde ajunge. cel mai bine o arunci repede in caz ca te intalnesti cu un baiat, sau pur si simplu lasi un sarut mai scurt, fara limbatongue.sau o inghiti, dar nu e varianta prea buna ca apoi tot inghititnd te vei imbolnavi.
asa ca cea mai buna metoda:mesteci pana la intalinre, apoi o atunci ca nu se stie de unde vine sarutulwinking

5 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Las-o acolo ca nu incomodeaza, dar ai grija sa nu o scapi pe gatul partenerului/erei!laughinglaughing

| Stixie a răspuns:

Cati ani ai?batting eyelashes

| oky a răspuns:

Inghite-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu ai cum sa te saruti, cum ai putea oare, sa dai buzele pe spate sau cum? rolling on the floor Da poti saruta o fatabatting eyelashes
P.S.Guma poti s-o inghiti, ca nu-i frumos sa scuipi in fata fetei rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N`are nimic, eu aproape tot timpu` ma sarut cu guma. I`o pasezilaughinglaughing. Numa` bine va bateti pe ealaughinglaughing.

P. S:Aaaa, si sa nu va aud cu dinalea:"@Julyssa:ii pasezi si microbii tai?" si dinalea, ca nu`s curioasalaughinglaughing.