| inevitable a întrebat:

Am o intrebare si pentru fete si baieti, ce parere aveti despre astfel de bentite http://milar.blogg.se/images/2009/hippie_36269673.jpg
credeti ca arata bine sau nu?

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Sunt foarte drăguțe mie îmi plac. love struck.

| Shiver a răspuns:

Depinde ce forma are parul daca ai breton nu cred ca ar sta bine dar daca ai avea bretonul lung ca si in poza ar sta bine

| Alëxa_9778 a răspuns:

Eu cred ca arata super. Imi place cum le sta in general satenelorlove struck
Sunt mai mult pentru cei care prefera stilul hippie, dar sunt dragutehappy