| amo1amo a întrebat:

Am o intrebare si vreau raspuns de la fete, se poate ca o fata sa iubeasca doi baieti in acelasi timp?

5 răspunsuri:
| missmarvel a răspuns:

Da dar nu pentru mult timp pentru ca isi va da seama pe cine iubeste mai mult happy

| neutrino a răspuns:

Poate iubi si mai multi.

| Jipa95 a răspuns:

Daca este vorba despre tatal fetei inclusiv prietenul/fratele, da, poate sa iubeasca 2 barbati in acelasi timp. Dar daca barbatii aceia 2 sunt intr-o relatie cu fata aceea, stii si tu cuvantul acela cu C.

| Danişor a răspuns:

Salut! normal poate chiar iubi si mai multi! Mult noroc!

| ILoveHandball a răspuns:

Nu inseamna ca este c***ă daca iubeste 2 baieti in acelasi timp, c***ă este atunci cand te *** cu mai multi baieti in acelasi timp...nu stiu daca chiar ii iubesti, poate de unul iti place enorm de mult iar pe altul il iubesti, acuma tu stii de simti, depinde si ce varsta ai :**