| ♥ Bugs Bunny ♥ a întrebat:

Am o intrebare un baiat poate sa tina la doua fete deodata?

Răspuns Câştigător
| ☻ дηÐu† a răspuns:

Da :p

13 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Daca e nesimtit poate sa tina la mai multe odata.
Daca e baiat cu bun simt, tine numai la o fata, avand grija sa nu o raneasca.

| Rukhsandra a răspuns:

Numai 2?rolling on the floor
da poate sa tina cate vrea el
de exemplu am vb cu unu pe mess si in gluma imi propunea sa fac sex cu el, el avend o iubita laughing
si l-am intrebat ce face cu iubita si zice ca iubita nu zice nimic ca nu trebuie sa afle rolling on the floor

| Marii a răspuns:

Da. Asa am patit eu; numai ca la una tine mai mult si la una mai putin. happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sunt fata, dar da poate...de exemplu fostul meu prieten acum e cu alta si intr-o seara pe mess mi-a zis daca nu vrau sa fiu din nou cu el si i-am zis pai ai prietena si a zis ca el o place si pe aia, dar tine si la mine.nu stiu daca e adevarat dar...

| Dizzydizz a răspuns:

Dc nu?happy
dar asta arata ca e imoral
foarte.

| Coriii a răspuns:

Ce rettardata esti laughing... cum dq sa nu tina
daca vrea poate sa stea si cu 7 fetewinking... da ce sa stii u straight face

| madycumada a răspuns:

Dalaughing am avut un ex tinea la mine si la cele 2 prietene ( cele mai bune ) ale melelaughing si era cu una dintre cele 2 prietene alea mele f bunelaughing da acum nu o mai are pe niciunabig grin

| Spufff :x a răspuns:

Sa tina poate poate. dar sa iubeasca thinking nu cred.thinking

| divinuu a răspuns:

La misto normallaughingVrajeala pe fatawinking

| BassHunter13 a răspuns:

Nu! pentru ca un baiat nu tine deloc la o fata sta tot timpu la vrajeala! el Tine la Tovarasi din cartier si la cluburi! si nici atuncea cand se casatoreste nu tine la fata respectiva! se casatoreste din prostielaughinglaughing))

| vika16 a răspuns:

Da, cu sigurantza

| zzzuperman a răspuns:

Sa tin da. dar numa ca amice, de iubit pff daca iubesc una si aia ma face sa innebunesc (stiu o sa ziceti toate ce nesimtit, dar va explic si logica mea) pentru ca atunci cand ai o iubita ii o perioada ca la proces, tot ce zici (chiar si cel mai mic lucru) poate si va fi folosit impotriva ta (atunci sau mai tarziu dar va fi folosit oricum) sa iubesc 2 deodata mi-ar depasi conditia umana ar trebui sa trec la un stadiu de semi-zeu sau ceva de genu in care sa nu imi mai pese de nimic.Deci cel putin la mine ii un NU categoric big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta si imi spunea ca eu sunt pe locul 1 si ea pe locul 2 si nu mi-a convenit... Poate sa tine la doua deodata dar nu sa si le iubeasca straight face