| layla_1930 a întrebat:

.. va rog mult spuneti-mi ce credeti pai este un baiat cu mine la scoala care eu il plac dar el nu stiu daca ma place bine inca nu-s sigura de vb vb cu el de salutat ma saluta imi zambeste uneori, m-a rugat sa-i fac o bratara (nu conteaza ce fel de bratara ) i-am facut o poarta pe mana vine la mine in clasa cu diferite pretexte nu stiu dc? sa ma vada sau doar asa! mai zic o data vb unul cu altul ne salutam dar de multe ori ma intreaba pe mes sa ii dau nr de tel la una dc sa ma faca geloasa? nu mai inteleg imi doresc sa fiu cu el dar nu stiu cum sa-i zic poate nu stie nici el?

Răspuns Câştigător
| GuessWho0121 a răspuns:

Salut! Pentru inceput rogi un coleg/prieten(care e prieten cu baiatul respectiv) si il pui sa il intrebe daca te place.Si dac zice ca da poti sa te duci la el, daca nu nu trebuie sa te dai batuta vei gasi altul. Sper sa ma intelegi si sa iti fiu de ajutor.Succes!