| yoaa97 a întrebat:

Am o intrebare, vreau sa ma apuc de videoblog si am o problema. Nu stiu sa folosesc videopad, doar movie maker. Dar in movie maker nu pot sa pun videoclipurile, adica sa le edit. Nu le citeste. Intru in folderul unde sunt salvate si zice ca nu se afla nici un fisier care corespunde cautarii. De ce? Heellpp, funda kiss*

1 răspuns:
| ALEX2402 a răspuns:

Cel mai bine foloseste power director 11, este mult mai bun si mai usor de folosit, intr-o ora poti deveni expert cu el (iti spun din propria experienta)