| elenush_6230 a întrebat:

Am o intrebare :Xam fost cu un baiat cateva luni tot era perfect la inceput ne iubeam la mxim pana cand intr-o zi m-am despartit de el pentru ca mi-a facut o frasa exagerat de proasta!(x ma hotarasem sa il uit el mereu imi zice ca ma iubeste asta se vede imi cere scuze mai mereu. eri am vrut sa ii zic sa ne impacam. si el imi zice ca la scoala s-a indragostit de o fata cand am auzit numai puteam crying i-am zis ca nu stiuh ce sa mai cred despre am iesit dupa mess dupa aceea mi-a lasat un msg ca nu era adv a glumit! azi cand l-am vz la scoala vine cu aia la mine si ii zice ca sa ii cunun angry acum trebuie sa intre pe mess ce ii zic? mi-a zis aia sa ii cunun ca sa ma faca geloasa >> sfaturi pls :X dau funda(am 16 ani tongue)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| username_8290 a răspuns:

In primul rand pe viitor fi mai clara in ce spui si ai grija la greselile alea de gramatica ca din cauza lor nu se intelege nimic!

farsa e faza cu fata da?

daca intr`andevara ti la el si daca intr`adevar crez ca si el tine la tine iarta`l. dar purtati o discutie serioasa in care sa-i spui ce vrei de la el si ce nu!

| elenush_6230 explică:

Ce sa fac cu gramatica messul e de vina laughing