| anonim_4396 a întrebat:

Am o iubita de o saptamana si acum nu prea mai vorbeste asa cu mine nu prea ma mai baga inseama...nu stiu... voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Incearca aceste doua lucruri:
1. S-o bagi tu in seama mai mult, spune-i ca o iubesti enorm si ai face orice pentru ea. Ofer-i o ciocolata, alegeti-va un cantec doar al voastru, mergeti la plimbare, la o inghetata, glumeste cu ea, fii dragut, uitati-va impreuna la un film; orice-i face ei placere.

2. Daca nici asa nu va merge, cred ca ultima posibilitate ramane de a vorbi cu ea, poate are ceva probleme si poti s-o ajuti, sa-i fii alaturi. Comunicarea e cea mai buna solutie pentru a rezolva problemele.happy

| victorrdg a răspuns:

Incearca sa te bagi u cu ea in seama mai mult, iesi cu ea la un suc... daca nu...sunt multe fetebig grin

| Lola Landers_8821 a răspuns:

Hey! bag-o tu pe eawinkingasa facea si ihbitul meu eu nul bagam in seama dar ma baga el pe mine ai sa vezi cu timpul o sa te bage si ea pe tinewinking

fundita?big grin

| undraqiubit a răspuns:

Nici cu mine nu prea mai vb si mereu cand o intreb ceva se enerveaza am facut ce tot spuneti voi aici dar nu au razultat