| Kittiii1102 a întrebat:

Am o mare dilema. Nu stiu ce sa aleg dintre Unirea si Mesota sad. Poate ma puteti ajuta.

Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca esti din brasov, iti vb un sagunist... daca vrei ceva pe real du-te la mesota, daca vrei pe partea uman du-te la unirea, tot saguna e cel mai bun liceu laughing devil si in primul' rand gandeste-te daca vei face fata la liceul respectiv, alege obiectiv nu subiectiv deoarece e o alegere importanta care iti va marca viitorul, de exemplu nu alege unirea pentru ca e mai aproape de casa si prietena ta cea mai buna e acolo (doar niste exemple...)

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Unirea

| TheCritic a răspuns:

Mesota!

| DoDdy_8145 a răspuns:

Eu spun sa alegi Unirea (funda)