| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cryingAstazi am aflat ca un baiat ma iubeste, dar nu orice baiat. Un baiat care l-am iubit enorm de mult, care am fost cu el si care si-a batut joc de minecryingA intrat pe mess si mi-a sp ca ma iubeste si ca vrea sa fim impreuna din nou.Eu l-am iertat de mai multe ori si acum el imi sp ca s-a schimbat si ca si-a dat seama ca ma iubeste foarte mult. Voi ce credeti sa il iert sau nu? Vreau sa mentionez ca si eu mai simt ceva pentru el dar imi e frica sa nu faca iar misto de mine.sadDeci ce sa fac?crying

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Oooo asa am patit si eu, inainte facea misto de mine, isi cam batea joc, apoi a venit sa imi zica ca si-a dat seama ca tine la mine si vrea sa fie cu mine, si eu am acceptat si sti ce? am fost cu el 1 an si desi acum ne-am despartit am amintiri frumoase si chiar daca acum sufar, nu imi pare rau... un an ne-am inteles super... daca tii la el, accepta-l ca nu ai ce pierde desi poate vei suferi, mai bine sa risti.

Shin
| Shin a răspuns:

Cred ca numai tu poti raspunde la ceasta intrebare. Daca mai ai destula iertare in tine ca sa o faci din nou.
Numai bine, Shin.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu fi fraiera.Nu lungii ceva ce ti-a facut rau.Trebuie sa inchizi capitolu intitulat EL.
Nu fi fraiera lui.Probabil vrea sa isi demonsreze ce bun e...pentru ca te intorci la el oricand are el chef sa faca pe sentimentalu.
Am trecut si eu prin asta.Nu merita sa te legi la cap daca nu te doare. Explica-i ca te-a pierdut.si gata.Nu a stiut sa aprecieze ceva ce a avut...si-a batut joc... i-ai dat o gramada de sanse...si ti-a ajuns.
Nu te lasa miscata de cuvinte care poate nici nu sunt adevarate.

Succes! :*

| dulshe a răspuns:

Ce iti spune inima!

| Mya a răspuns:

Eu una nu as mai avea incredere in vorbele lui... dar, daca inca as simti ceva pentru el, i-as mai da o sansa si l-as lasa sa-mi dovedeasca ceea ce a afirmat,"ca ma iubeste"...macar asa nu m-as mai intreba cum ar fi fost daca...

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Gaseste pe altul ca ala nu te mai iubeste.big grin

| SimpleSergio a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine happy... tu stii de ce e in starewinking.
Avem timp... avem timp sa iubim. avem timp sa fim tradati...sa iertam si avem timp sa iubim din nou big grin

| ...nimeny... a răspuns:

Lasa`l sa iti demonstreze k intr`adevar tzyne la tine

| PsIhOlOgUl_21 a răspuns:

E grav, e foarte grav... ppa si o zi plk...pace:X

Răspuns utilizator avertizat
| dorin_9571 a răspuns:

Poy sincer mai lasa-l un timp... daca nu te iubeste renunta el... daca continua mult timp inseamna ca sa scb... daca nu alt sft e sa gasesti pe altubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu gresi a doua oara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact prin chestia asta trec si eu deci am fost intr-o tabara el am iubit mult sa tinut dupa meh a plans dupa meh etc da iubire din asta cu adevarat asta la inceputul verii si sa tinut dupa mine pana acum iar acum 2 sap am zis sa ii adu o sansa si am stat cu el si nem iubit mult iar acum 5 zile l-am vazut cu alta am plans pentru el 3 zile non-stop si abia acum mi-am dat seama ca am pans pentru un prost acre nu ma merita ca pana la urma eu am pus mult suflet pentru el si i-am zis ca o sa vina ziua cand o sa se tina dupa meh si nu o sa mai vreau sa fiu cu el si daca m-ar intreba peste 1 luna 4 luni 10 luni 1 an etc tot nu i-as zice ca sa regrete toata viata ce a pierdut deci pana la urma zic sa ii zici nu cca sa poata sa regrete si sa vada ce a pierdut