| ElefanteluVeselll a întrebat:

Am o mare problema... de fiecare data cand ma uit in oglinda vad o persoana urata care se uita urat la mine.ce pot sa fac ca sa scap de el? parcal vad pe SATANA cand ma uitsad..va rog ajutati-ma ...cum sa scap?

10 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Bea aghiazma.

| MarianWLF a răspuns:

Daca nu e ceva de psihologie poate fii ceva paranormal fenomenul se numeste poltergeist si consa in voci obiecte miscate prin casa si aparitii.
Cred ca ar putea sa fie asta deoarece varul meu a patit ceva chiar asemanator cu tine.Ar trebui sa mergi la psiholog dar daca asta nu inceteaza du-te si vorbeste cu un preot el te va ajuta daca e demon cu timpul va fi si mai rau varul meu cand a patit asta l-a ignorat el il vedea numai in casa dar a inceput sa il vada si afara.
Deci actioneaza repede vezi daca e ceva psihologic daca nu e fa ce ti-am zis VORBESC SERIOS!

| 1Mihai1 a răspuns:

Spune-le părinţilor tăi!

| GoBackInFuture a răspuns:

Pune o bomba in casa si fugi cat te tin picioarele! laughing

| ChristinaGM a răspuns:

Cand il vezi spune in gandul tau o rugaciune sau gandeste-te la Dumnezeu si spune-le parintilor tai ar trebui sa mergi la un psiholog.

| cristinutza07 a răspuns:

Cheama un preot si fa o exorcizare in camera in care ai oglinda -rolling on the floor

| aley03 a răspuns:

Sfinteste casa sau camera. fa si tu cumva sa scapi dar nu e o problema poate ti se pare tie spune-i si parintilor tai daca vad si ei acesta problema

| Loser0 a răspuns:

Salut ElefanteluVeselll,

Parerea mea e ca trebuie sa mergi la psiholog, poate te-ar putea ajuta, probabil iti imaginezi ca este cineva acolo.Insa ai mai putea, zic si eu, sa te duci la Biserica, roaga-te la Dumnezeu si poate scapi. Poate ca aceasta metoda cu biserica nu este tocmai buna, dar parerea mea e ca te poate ajuta.

Sper ca te-am ajutat happy.

| mar1acr1st1na a răspuns:

Uita-te atent la acea persoana si imaginaezati ca are parul roz nasul lung ca al lui pinochio si ca are ochi mari ca la semnul de pe mes puppy dog eyes

| mar1acr1st1na a răspuns (pentru mar1acr1st1na):

Nu trebuie sa te speri de ea si nici no ignora cautai punctele slabe si atalal unde il dare el va veda ca il poti invinge si va pleca
winking