| my99heart a întrebat:

Am o mare problema! Eu ma depilez la subrat cu crema depilatoare de la elmiplant. Azi trebuie sa merg la o petrecere si trebuie sa ma fac, dar apoi nu mai pot sa ma dau cu antiperspirant. Inca ceva, se vede tare, deoarece stam in tricou la aceea fata, ca e cald la ea. Mai am un epilator acasa, dar presupun ca doare ingrozitor.
Ce ziceti, sa ma fac cu bicu?

Răspuns Câştigător
| EuTeIubesc a răspuns:

Fa.te cu bigu`
nu e ca crema depilatoare dar e bun si nu o sa se vada nici un fir de par!winking

2 răspunsuri:
| StevieBreakingBenjamin a răspuns:

Big-ul e cea mai buna solutie in cazul tau.Cu epilatorul te vei irita si ti se va inrosi pielea si trebuie sa folosesti antiperspirant.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață pe viitor să te epilezi cu ceară și apoi cu aparat de epilat, pielea este mult mai deschisă și nu ești nevoită să te faci la 2-3 zile.
Pa, pa.