| madalina_2618 a întrebat:

Am o mare problema:nu stiu ce are messul...deci scriu sh at cand dau enter nu se vede nimic... da la cel care scriu se vede
si nu se vede nici ce imi scriu >altiiicrying( am dezinstalat mesu sh l-am instalat dn nou sh tot nu mere ...am instalat sh alt mess...nu stiu ce sa fac
plz ajutati-ma
dau finda+vot:X:X:X

1 răspuns:
| iakari a răspuns:

Mmm nu stiu normal ar trebui sa mearga daca l-ai densistalat si l-ai instalat iar incearca si cu alta adresa de id parerea mea