| alexutza00 a întrebat:

Am o mareee problema! Eram la biblioteca, invatand pentru testul la romana, si a trecut baiatul de care imi place. Prietenele mele au zis in gura mare ca imi place de el, si eu, disperata, mi-am pus caietul pe cap. Apoi, am plecat, dar inainte sa plec m-am uitat in spate si "el" mi-a zambit, dar eu am placat repede de parca eram cenusareasa. Acum imi e frica sa mai stau pe holurile scolii, sa ies in curte sau sa merg la biblioteca. Ce ar trebui sa fac in situatia asta? fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

Să mergi pe holuri şi în curtea şcolii în continuare, că aşa te vei mai întâlni cu el. Dacă îţi place de el, de ce te fereşti de el?
Dragostea nu e ciumă bubonică.

3 răspunsuri:
| wowmentol a răspuns:

Sa mergi in continuare ca sa te intalnesti cu el.
Daca te feresti de el nu e bine.

| NyanCat a răspuns:

De acord cu cei de mai sus.
A da si, nu cred ca alea sunt prietene adevarate happy

| Cyndrella2000 a răspuns:

Nu te mai feri de el! cu siguranta si lui ii place de tine daca a zambit!