| annaZz a întrebat:

Am o mica mare problema. Am avut un test la fizica cu lectia de data trecuta. Din disperare de o nota mai mica de 9 am luat foaia pe care scrisesem data trecuta si i-am dat-o pe aia. Nu m-a vazut nimeni doar colega de banca dar ea sigur nu spune, imi e ca o sora. Am sters data, m-am semnat. Dar era doar numele lectiei, am uitat sa scriu testare. El ne-a zis doar scoateti o foaie de hartie si scrieti lectia de zi, deci practic nu era mare lucru daca nu scriam si testare. Oare observa? Va rog un raspuns, sunt cam distrusa.

Răspuns Câştigător
| vRaz a răspuns:

O sa fie ok. Nu te mai gandi! Fi increzatoare.

4 răspunsuri:
| Alinaame a răspuns:

Sigur nu-si da seama, am facut chestia asta si eu smug

| 10roxana10 a răspuns:

Nu cred ca o sa obserbe
oricum bafta la test

| a răspuns:

Nu o sa se intample nimic! vRaz are dreptate fii increazatoare!

| Ramona009 a răspuns:

Sunt sigura ca nu va zice nimic si, totusi, daca o face ii spui ca ai crezut ca nu trebuie sa mai scrii "test" happy.
Mi s-a intamplat si mie o data.