| Bolton_Kevin_1919 a întrebat:

Am o mica...mare problema
De obicei sunt tacut. Unii fac misto de mine ca sunt tacut. Un profesor mi-a zis ca in viata e bine sa fi tacu.
Pe langa asta mai sunt timid. Dar timiditatea incepe sa treaca.

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Acestea fac parte din personalitatea ta și nu e greșit sa fii tăcut sau timid. Important e sa fii tu însuți și vei vedea ca pe parcurs te vei maturiza. Oricum, tăcerea își are timpul ei și vorbitul la fel, asa ca în timp vei descoperi cum sa creezi un echilibru intre cele 2.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te schimbi in timp

| amyleemuffly03 a răspuns:

Nu-i nimic daca esti tacut laughing este vorba aia ''mutu *** pamantul ''laughing)