| Sapphire a întrebat:

Am o mica nelamurire in legatura cu o chestie la procesul de finalizare al unei comenzi online de la Oriflame. Cand sunt pe punctul de a o finaliza, imi apare acolo lista cu produsele comandate, iar jos "Valoare totala :70 ron (sa zicem) si dupa, jos, "Total BP: 30 ron (sa zicem)". Sunt in dubii. Cand imi vine comanda acasa cat ar trebui sa platesc? 70 sau 30 ron? Dau fundita! happy

1 răspuns:
| Cherry56 a răspuns:

Nu sunt singura dar poate se refera la taxele postale sau de curier asta inseamnand ca trebuie sa platesti 100, nu 30 big grin... uitate la intrebari frecvente sau contacteaza administratorul site-ului pentru a fi pe deplin lamuritawinking