| Sabina_1904 a întrebat:

Am o mica problema.
Acum 3 zile am cunosc un tip mai mare decat mine cu vreo 7-8ani. eu am 16 el e in anul' 2 la facultate. l-am cunoscut din greseala, eram cu o prietena si din inatmaplare ne-am intalnit cu el.se tot uita la mine.si dupa ce eu am plecat, i-a cerut id-ul meu de mess zicandu-i ca-i place cumma imbrac.
i-am dat aceept pe mess, si am vorbit( prietena mea mi-a zis ca-i de treaba). asa, mi-a zis ca ii place cum ma imbrac, inainte sa aflu asta de prietena mea, si ieri mi-a zis ca-s mica si draguta. i-am zis mersi si tu.
deci, cred ca ma indragostesc ca toanta( el are prietena si se iubeschappy. deci, ce sa fac sa-l uit? sau sa-l vad ca pe un amic mai bine.

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Incearca sa nu mai vorbesti asa mult cu el pentru ca in acest fel te indragostesti; zilele aceste mi s-a intamplat si mie la fel si nu stiu cum sa fac sa-l uit
daca te indragostesti mai tare de el si-i vei spune acest lucru ii va fi si lui greu si ii vei strica relatia cu actuala
si asa cum ai spus si u mai bine-l vezi ca pe un amic caruia ii vei putea cere un sfat mai tarziubig grin bafta in continuare si tine-ma la curent

5 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

Faceti sex asa ca-ntre amiciwinking!

| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic sa il sterg din lista ta de mess, si sa il lasi in pace daca are prietena, si mai ales, daca zici ca se iubesc nu ar trebui el sa continue sa e caute, nu stiu ce fel de iubire e aia daca cauti pe altcineva si faci complimente altcuiva, dar ma rog.

| aleerawr a răspuns:

Hey. Ciudate relatiile astea gen 16-23. Nu te indragosti de el, nu o sa fie prea bine. Daca el se va desparti prietena actuala, vina ar fi a ta si vei avea constiinta incarcata.Si gandeste-te un tip de 23de ani ce crezi ca ar vrea de la viata? cauta-ti un iubit de maxim 18 ani, e mai bine pentru tine. Stiu ca e frumos sa te indragostesti dar nu de persoane care iti spun pur si simplu ca esti draguta si ca te imbraci frumos.

| Moonster a răspuns:

Incearca sa il castigi, de ce sa ii uiti iubirea nu o poti uita asa ca foloseste tote armele ca sa te iub pe tine si sa o uite o pe aia. funda

Răspuns utilizator avertizat