| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. Comunic pe net cu un baiat cu care ne cunoastem de 8 ani mai bine spus din copilarie, acum este plecat peste hotare si recent cind l-am intrebat ce face? mi-a raspuns ca se gindeste la mine! Ce ar insemna asta? prietenie sau mai mult ca...

Răspuns Câştigător
| DarkHowler346 a răspuns:

Posibil ca te place si ca ati vrea sa fiti mai mult prieteni sau se gandeste la clipele petrecute cu tine deoarece erati f buni prieteni incearca sa il tragi de limba sa vezi daca chiar te place daca nu veti ramane prieteni. Si mai este ceva tu il placi? caci altfel intrebarea nu are rost

3 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Buna!
Spune-i ca esti onorata ca se gandeste la tine, dar ca nu intelegi cam cum vine asta. Daca se gandeste ca la o prietena din copilarie sau la o relatie serioasa.
Numai el poate sti.
Succes!

| Andreea_5571 a răspuns:

Se gandeste la clipele frumoase petrecute in copilarie. Daca sunteti buni prieteni il poti intreba tu ce a vrut sa spuna. Bafta!