| IrinaAniri a întrebat:

Am o mica problema... de curand m-am cuplat cu un baiat, e de o varsta cu mine, dar e cu 10 15 centimetri mai inalt ca mine, si nu prea stiu cum sa il imbratisez. mi se pare dragut sa imi pun mainile deasupra umerilor lui, dar fiind asa de inalt nu cred ca o sa fie prea bine... pana acum imi puneam mainile pee spatele lui, oare e bine si asa sau asta e doar pentru fete? sfaturi si de la baieti si de la fete daca se poate big grin

3 răspunsuri:
| Copiliţă a răspuns:

- Mie mi se pare adorabil ca baiatul sa fie mai inalt ca fata. Chiar am prieteni un cuplu ca asta, doar ca el mai e inca un sfert din ea laughing, de fiecare data se apleaca sa o sarute, dar pe ei nu-i deranjaza si e chiar dulce.
- Nu te mai complica atat cu ce ar fi bine cu ce n-ar fi bine. Il imbratisezi asa cum simti, nu asa cum crezi ca ar arata bine! Si fa cum simti tu. nu cum ar da mai bine! :3

| Corinnààà a răspuns:

Faceti cu randul cine aduce scaunelul.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite ce problemă majoră ai tu!
Pa, pa.