| Ralluxd a întrebat:

Am o mica problema. Deci ma loghez in cont pe TPU. Dau pe pagina principala. Ma uit la intrebari, dau unele raspunsuri si mai fac ce fac. Dupa aceea cand dau inapoi pe pagina principala intrebarile sunt aceleasi, iar intrebarile care au primit raspunsuri, raspunsurile nu imi apar. Imi arata 0 raspunsuri. Daca ma deloghez pagina principala e plina de intrebari. Ce ar trebui sa fac ca atunci cand sunt logata sa imi apara intrebarile pe pagina principala[altele decat cele pe care le vezusem prima data], adica continuarea?

2 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Buna trebuie sa astepti un timp pentru a se face rulajul intre intr sh raspunsuribig grin

| Ralluxd explică:

Daca ar fi asa, ar fi bine.Multumesc oricum.