| gyovany95 a întrebat:

Am o mica problema mai mare, cred ca m.am indragostit de fata pp care o detestam...mereu mi-a artat ca ma place dar totusi nu as vrea sa stau cu ea pentru ca atatia ani, a fost ce a fost... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Pympyke a răspuns:

Pei incearca sa fii mai bun cu ea. sa te comporti mai frumos, si uite daca te place atunci poate te si iubeste si te va ierta sau o sa vrea din start sa fie cu tine. ce conteaza ce a fost, conteaza doar prezentu, ai incredere in tine si totu va fi bine, doar sa nu iti bati joc de ea, pentru ca ea te placewinking
sa fii cuminte big grin tongue si pretuieste-o
pupici tongue

2 răspunsuri:
| NuAmHabar a răspuns:

Spune-i ca o placi si sat eierte in primul rand pentru ce ai facutangry
Daca te iarata totul e f bine! Mia ales ca ai zis ca ti a aratat ca te place!

| Selena54 a răspuns:

Ar trebui sa incepi sa te porti mai frumos cu ea si sa ii spui ce simti si mai ales sa ii ceri scuze pentru ca te-ai purtat urat cu ea. Dar daca ea inca te mai place... o sa se intoarca roata... o sa aiba ea grija sa suferi macar un pic pentru ca te-ai purtat urat cu ea.laughing