| iepurica_7902 a întrebat:

Am o nelamurire: am instalat jurnalul so hannah montana, am scris parola si dupa aceea, cand sa scriu codurile acolo in colt, la toate codurile imi spune ca nu exista acel cod. de ce imi spune asa? sa fie oare vina mea pentru ca atunci cand l-am intralat mi se pare ca am instalat o noua versiune? please, help meeeee!

2 răspunsuri:
| betti a răspuns:

E posibil sa fie versiunea noua daca l-ai descarcat de abia acum si sa nu ai inca codurile de la paginile noi si o sa trebuiasca sa astepti urmatoarele numere ale revistei pentru a avea codurile de la continuarea paginilor din jurnal pentru a le putea deschide!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul este 1 miley 2lilly 3jackson cred ca asta este?