| smilerz19 a întrebat:

Am o nelamurire. Cand incepe scoala? [ Tocmai am intrat la liceu, daca va ajuta cu ceva. ] Pentru ca am vazut cateva intrebari din care iesea ca maine [ 10 septembrie. ] incepe scoala. Eu stiam ca luni [ 13 septembrie. ] si mi-e frica sa nu lipsesc de la prima zi de liceu. Mersi.

Răspuns Câştigător
| xd2403 a răspuns:

Luni se incepe scoala pe 13 septembrie happy

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ma, asa am auzit si eu... unul zicea ca diriga lui l-a chemat la scoala sa ii dea cartile.Adica, ma rog, a chemat toata clasa. Nici eu nu as vrea sa lipsesc, dar nici nu am de gand sa merg. Sa stii ca intr-un fel ar fi mai bine. Am ateriza luni la scoala direct, cu ghiozdanul in spate.normalul. Ce discurs, ce careu, ce flori?! Ar fi bine asa. Oricum nu am de gand sa imi fac aparitia pe la liceu. Am programare la coafor.laughing. Bafta!

pa, pa.

| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
Scoala incepe pe 13. 09. 2010hee hee
Asa ca nu te duce maine ca te duci degeabalaughing
Fundita? te roghappy

| ManutzuWolfy a răspuns:

Lol nare niciun rost sa incepi scoala vineri si chiar cand termini ziua de vineri iar wekeend mai clar scoala incepe pe luni.Asa ca nu te ambala degeaba.cred ca cei care ti-au spus asta vreau sa faca misto din tine. asa ca bafta.si succes la scoalawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ar incepe vineri cum ai vazut u...chiar te-ai duce? :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand incepe scoala