| pretzel a întrebat:

Am o pereche de pantaloni care mi-au ramas scurti si i-am taiat pana la genunchi. cum as putea sa ii rup sa le pun ceva pe ei avand in vedere ca de la cat au fost spalati sunt un pic in ape? mie imi plac cum arat acum dar nu as iesi asa pe strada straight face deci ar vrea sa ii rup big grin am incercat pe o alta bucatica de material cu foarfecele si nu a iesit deloc asa cum sunt aceia din magazin sad mai degraba arata ca si cum as fi cazut crying va rog ajutati-macrying funditabig grin

3 răspunsuri:
| Nova a răspuns:

Pai mie mi s-au rupt blugii si am cusut un fluture albastru...incearca sa pui modele pe ei(gasesti la Carrefour). Da ai incercat sa ii tai cu o lama? Cu aia merge mai binewinking

| AnaBlackVampire a răspuns:

Ai putea sa:
-le cosi o bucata de material colorat in locurile unde iai rupt prost
-sa scrii pe ei eventual sa iti pui prietenii sa iti lase o amintire pe ei
-cu mai multa grija ai putea sa incerci sa ii tai (eventual cu o prietena care a mai facut asta)
-daca ai incercat ceva din astea si iai stricat mai rau ai putea sa tii tai pana devin pantaloni scurtibig grin

Fundita?big grin

| Simonaa166 a răspuns:

Heyy
Si mie imi plac pantalonii asa.
Cel mai simplu e cu o perie de sarma.
Se foloseste in constructie sau ceva de gen.
Trebuie sa aiba parintii tai.
Si dai pur si simplu cu peria pe pantalon
In locul unde vrei sa ai "forma".
Asa e cel mai simplu si iti iasa "ca la magazin".
Fundita?batting eyelashes