| Rennay_5248 a întrebat:

Am o peruca cu par artificial daca il indrept cu placa se va topi?

Răspuns Câştigător
| ony_3293 a răspuns:

Buna, din propia experienta am sa iti raspund la intrebare. Parul de papusa este asemanator cu parul de la peruca artificial. Papusa am dat-o cu feonul ( care are o temperatura mai mica decat placa ) si parul s-a topit si arata oribil papusa. Daca asa s-a intamplat cu un feon, realizeaza ca cu placa va fi mai rau. Asa ca te sfatuiesc sa iti iei o peruca cu par njatural, ori sa nu folosesti placa. Sper ca ti-am fost de folos.winking Funda happy

3 răspunsuri:
| BaiatSincer a răspuns:

Depinde daca este natural nu daca este artificial cred ca da se topeste

| Deeen a răspuns:

Da,se topește și pe deasupra o să te chinui mult și cu placa să o cureți happy

| ubixica a răspuns:

Nu stiu..cred ca da