| botosel a întrebat:

Am o pisicuta mica de 3 saptamana tigrata cu ochii albastrii si nu stiu ce n ume sa ii pun. vreau ceva sugestii?( e baietiel si vreau un nume mai special :) )[[[http://dailybooth.com/sabiii/5084482

9 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Nero rolling on the floor)rolling on the floor) K tot e un motanel micut rolling on the floor
Poti sa-i zici botosel, mie imi pare super sweet :X Vreau si eu o poza cu el :X:X:XX:X

| kidulinha a răspuns:

Doamneeee cat de dulce e :X::X:X Ariel, Abby, Sugar, Gatito ( se citeste cum se vede, cu accentul pe O, si inseamna motanel in spaniola), Minou ( se citeste Minuu, pisicel in franceza). thinking Oricum sa-ti traiasc piticelul ala frumoooooos :X:X:X:X

| βǿβǿ a răspuns:

Dudu, max, nero, buddy, spyke terry, rex, buster, titi, cody
charlie, jack, harley, rusty, toby, murphy, shelby, sparky, barney,
oscar:d

sper sa iti placahappy

| Paaandaaa a răspuns:

Pufy, pufulete, dodo, puff, tobby, tim, ciorapel, blue(ca tot are ochii albastri), tiger, apple, blaky

| sergent91 a răspuns:

Tigrisor

| nimic pt nimeni a răspuns:

Pe al meu il cheama ' Garfield' big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii poti pune numele Botosel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom, Tiger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat de special e, dar numele perfect pentru un motanel e Miu.Se va obisnui foarte repede cu noul nume si se vede de la o posta ca e nume de pisicahee hee.