| nosferatu15 a întrebat:

Am o poveste de dragoste trista... Eu o plac foarte mult si sunt foarte confuz in legatura cu ce simte ea. De aceea vreau sa ii impartasesc sentimenetele mele. Dar stiti vechea poveste: nu am curaj...As vrea sa-mi spuneti niste status-uri in acest gen ca ea sa-si dea seama. Va rog mult, nu mai vreau sa sufarsad

1 răspuns:
| magikgeorgik a răspuns:

Eu o iubesc mult dar nu stiu ce simte! Oare sa-i spun sau sa stau cuminte? Ma gandesc la Ea, Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa! Deschide ochii si vezi ca te iubesc, mereu cand te vad simt ca`nebunesc!