| cristiynutza a întrebat:

AM o prietena care acum e combinata cu un tip si acel tip se intalneste cu o prietena de a ei...Ce poate sa faca?happy

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Ce sa faca? Pai se se desparta de el....ca se vede ca isi bate joc de ea.
P.S nu are de ce sa sufere dupa el... nu merita sa iubesti pe cineva care iti bate joc de tine happy.
Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| AndreeaaD a răspuns:

Sa se desparta de el.Nu mai are de ce sa fie cu el din moment ce el e cu alta care mai e si prietena ei.Trebuie sa vorbeasca cu el si sa-i ceara o explicatie.Sa-i asculte argumentele dar sa nu se lase pacalita de el. Dupa parerea mea, tipul nu merita. Daca ar tine la una dintre ele nu ar insela-o.

| allynNa20 a răspuns:

SA-I DEA PAPUCII! Cat mai repede! Pana nu o lasa el...

| dexter7 a răspuns:

Sa il paraseasca, normal!