| Andreiiuu a întrebat:

Am o prietena care are 1.80 si 15 ani happy. se simte foarte proststraight face. are motiv?happy

Răspuns Câştigător
| pysy_5737 a răspuns:

Nu ar trebui sa se simta f prost, dc pentru ca e foarte inalta? eu in locul ei m-as bucura pentru ca vreau sa fiu inalta.ar tr sa se bucure fiind ca poate sa se faca orce, sa fie fotomodel daca e asa de inalta. poate ca ei i se pare anormal sa fi asa de inalta pentru ca vede fetele ca sunt scunde.nu are de ce sa se simta prost si spune-i sa se bucure asa cum o lasat-o Dumnezeu.pentru asa ceva nu tr sa te simnti prost

2 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Nu,spune'i sa stea linistita ca eu am 14 ani si 1, 75 si ma simt foarte bine.Sa nu isi mai fac griji degeabawinking

| 勒兹万 a răspuns:

Are forme te fotomodel...din cate stiu 1.80 e intaltimea ideala