| mistikk a întrebat:

Am o prietena care este intr-o mare incurcatura... bunicul prietenului ei ia prins cand vorbeau la tel. el i-a spus bunicii prietenei mele iar ea i-a spus maicasii este intr-o situatie foarte grea nu stie ce sa faca maicasa se va supara rau de tot pe ea si cand se va intoarce din spania nu cred ca va fi foarte fericita si cred ca isi va lua o mama de bataie ce credeti ca ar fi cel mai bine sa faca?

7 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

?! ce e asa de rau in a vorbi la telefon cu prietenul?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing N-am vazut o postare asa haioasa de mult! laughing Respira usooor si ia-o de la capat. Deci, ce s-a intamplat? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are ''prietena'' asta a ta?

| mistikk explică:

Pai este avand in vedere ca nici idee nu ai ce dura este mama ei cu ea crde-ma ea este destul de mica pentru relatii si chestii si din cauza asta se stie ca are atatea absente la scoala si atatea note mici deci nu mi-ar placea sa fiu in situatia ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, ma uimiti cate bune prietene puteti sa aveti! E asa greu sa vorbesti in ziua de azi la persoana I! Dar daca te-ai imprieteni pe veci cu limba romana si ai scrie "i-a", nu crezi ca ar fi mai bine?
Ia reciteste - ca sa vezi cand se foloseste "ia"!- si vezi, are vreun sens postarea ta?

| mistikk explică:

Pai are numai 12 ani bine eu sunt intr-o situatie diferita pentru ca sunt mult mai mare si oricum mama nu mi-ar face un scandal pentru asta

| Lolittaa a răspuns:

Pai mai bine ii spune ea adevarul decat sa il afle de la altii chiar daca ii va spune mai pe ocolite e mult mai bine decat sa afle de la lume ii poate spune mamei ei ca intr-adevar vorbea la telefon dar nu insemna ca sunt iubiti si vorbeau despre un ...proiect pentru scoala star