| parishiltonbia a întrebat:

Am o prietena care se simte mereu in umbra unei colege a ei, care este placuta de toti baietii, are multi prieteni si e destul de populara. Eu nu cred ca ar trebui sa se ingrijoreze, dar ea nu ma asculta. Zice ca a facut anumite greseli pe care colegii nu o sa i le uite, asa ca stau langa acea colega ca sa o faca geloasa. Ce sa ii mai spun?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E destul de urat sa te simti mereu in umbra, si eu ma simt asa mereu, dar.
Tine minte, unii oameni nu se maturizeaza niciodatahappy unii vor ramane copii mereu cu gandirea, ma uit la generatia mea,(91) bani, masini, arfe pe ei.
Multi nu se pot suporta de 'smecheri' vorbesc pe mes cu 'si' si etc.
Eu stau in umbra lor, eu nu am masina ca ei, nu am bani, insa nu imi pasa, va veni si vremea mea :p
ce pot spune de popularitate laughing nici de aia nu am, sunt un baiat normal, nu ies in evidenta, nu vreau asta.
Vreau sa traiesc in mister, pana acum imi iese asta mereu happy

| gabiforstory a răspuns:

Daca ea considera ca a facut niste greseli de neiertat nu ai ce sa ii facihappyDoar daca o duci la un psiholog laughing

| Balubell a răspuns:

Inseamna ca colega cealalta e buna si ea nu.Asa merge ce sa zic? Sa invete karate si sa faca kung-fu pe acolo. Funda?smug