| Gabyy2001 a întrebat:

Am o prietena cu care mam impacat abia azi... si sa va spun : este fitoasa daca nu fac cum vrea ea zice ma supar etc. ce sa fac sa o schimb pentru ca eu nu mai pot suporta. dar vreau un raspuns care sa nu spuna sa nu mai fiu prietena cu ea

4 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

E Paula sau eu? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Georgianaxd a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu ea si sa-i spui ca te enerveaza cand face asa daca ia nu vrea sa se schimbe inseamna ca nu iti e prietena

| Georgianaxd a răspuns:

Pai incearca sa vb cu ea si sa-i spui ca te enerveaza cand face asa si daca ea nu vrea sa se schimbe inseamna ca nu iti e prietena