| pIsIcUtzA PuFoAsA a întrebat:

Am o prietena la bloc care in fata lumii este cea mai buna prietena a mea poate o fi asa dar vrea sa devin mai buna prietena cu ea sa ne distram sa ne inteleg ce sfaturi dati puteti sa luati si dupa netbig grinbig grin:X:X

3 răspunsuri:
| Mihaela_1062 a răspuns:

Pai.thinking parerea mea este:
1. spune-i ca vrei sa fiti BF
2.fiti tot timpul sincere.nu va mintiti una pe aLta.winking
3.nu trebuie sa va certati pentru nimic in lume
4.iesiti pe afara si plimbativa faceti ce va place voua mai mult.winking
5.sa vb mai tot timpul.winking
[aStea sunt parerile mele.winkingbig grin]

| Didi14 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ii spui chiar in fata ca vreti sa fiti ca niste surori! Asa poate isi va da seama ca tu tii foarte mult la ea!

| Chiparush a răspuns:

Care e treaba? daca intr-adevar e de treaba si vrea sa fie prietena cu tine, de ce nu?