| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena(magda) si o cunosc de-o viata.Suntem BFF. Nu stiu ce s-a intamplat cu ea de la o vreme pentru ca nu ma mai baga prea mult in seama si nu ne mai distram cum ne distram.Acum a aparut o prietena noua cu care ma inteleg foarte bine(andreea). Pe cine sa aleg? ce credeti despre relatia dintre mine si Magda? O sa ne mai intelegem in momentul in care ea ma face sa ma simt prost?

4 răspunsuri:
| zմzմツ a răspuns:

Poate ea trece printr-o perioada grea si de aia nu mai este asa sociabila eu zic sa ii faci cunostinta magdei cu andreea si sa incerci sa o aduci pe linia de plutire.astfel de prieteni trebuie pretuitewinking.

| Name2 a răspuns:

Mda.Cred ca ai inceput sa stai cu Deea mai mult si ai lasat-o pe Magda pe locul doi. Ea a vazut asta si a inceput sa fie mai distanta cu tine si sa stea cu celelalte fete mai mult(fetele de la VII B si VII A, uneori Anabella.). Uneori chiar ai spus ca tu si Andreea sunteti BFF si am vazut ca ea sa simtit foarte rau.Stai cu Deea dar totusi bag-o si pe Magda mai mult in seama.

P. S. Sunt colega ta Lory laughing

| Aimee_6013 a răspuns:

Cu Magda ar trebui sa vorbesti pentru ca eu cred ca si a observat ca prietenia voastra nu mai e ca inainte si in felul asta o sa rezolvati problema. Si nu trebuie sa alegi pe una din doua. Poti fi prietena cu amandoua in acelasi timp si le poti face si lor cunostinta. Ai grija de tine si succes

| sTyL a răspuns:

Poate ai realizat ceva ce ea nu a facut si a intervenit invidia sau cineva i`a spus ceva urat despre tinehappy, dar daca sunteti foarte bune prietene o sa treceti peste astawinking