| friends a întrebat:

Am o prietena si ziua ei e sambata ce as putea sa ii iau cadou? Nu vreau chestii de genu bratara prieteniei sau bluza.

Răspuns Câştigător
| babyloving a răspuns:

Ai putea sa ii iei un medalion si o ciocolata.Eu asta i-am oferit prietenei mele. Poti de asemenea sa ii cumperi o bratara de argint ca sunt pe net o gramada.

1 răspuns:
| KamaSutra a răspuns:

Ai putea sa-i iei o bratara cu initialele ei, o cutie de ciocolata sau un ursulet pe care sa scrie:''Pentru cea mai buna prietena''.
Ai putea sa i faci o felicitare facuta de tine, sunt sigura ca i-ar placea.Si ai putea sa i mai iei un parfum sau cercei.Eu asta i-am luat prietenei mele si i-a placut.