| Pisssssi a întrebat:

Am o problema. Adevarul este ca nu stiu cum sa procedez cand un baiat ma pipaie(prin haine), sa il las sau daca il las par usuratica? Bineinteles,vreau sa spun ca nu asa pe oricine,sau de la prima intalnire, ci asa de ex a doua intalnire, a 3-a daca imi place acel baiat mult mult,fara sa fim impreuna. ajungem la saruturi etc, etc. cum ar trebui sa procedez?

Multumesc anticipat, Sper sa primesc niste raspunsuri lamuritoare, nu superficiale.

3 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Pai daca ati trecut de prima intalnire, va intelegeti si va sarutati, mi se pare in regula.

| 999bianca a răspuns:

Eu spun sa fi putin mai retrasa la incepu, 1-2 saptamani. apoi sa accepti mai multe chestiihappy. Bafta!happy

| Pisssssi explică:

Am uitat sa specific ca am 17 ani, si ca nu as fi de acord sa se ajunga mai departe de saruturi, atingeri (prin haine)! etc! happy