| Pisssssi a întrebat:

Am o problema. Adevarul este ca nu stiu cum sa procedez cand un baiat ma pipaie(prin haine), sa il las sau daca il las par usuratica? Bineinteles,vreau sa spun ca nu asa pe oricine, sau de la prima intalnire, ci asa de ex a doua intalnire, a 3-a daca imi place acel baiat mult mult, fara sa fim impreuna. ajungem la saruturi etc, etc. cum ar trebui sa procedez?

Am uitat sa specific ca am 17 ani, si ca nu as fi de acord sa se ajunga mai departe de saruturi, atingeri (prin haine)! etc! happy

Multumesc anticipat, Sper sa primesc niste raspunsuri lamuritoare, nu superficiale.

Răspuns Câştigător
| madalinamadu a răspuns:

Daca nu sunteti impreuna nu il lasa sa faca asta sau daca este foarte insistent spune-i pur si simplu sau dai de inteles. Orcum daca e prima intalnire nu ar trebui sa exagereze mai ales daca tu nu ii permiti...Bafta!winking

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu esti impreuna cu baiatul atunci nu ar trebui sa accepti sa fi pipaita

| kiduţa18 a răspuns:

Doar dacă eşti împreună cu băiatul respectiv şi aveţi cel puţin o săptămână, două... Dacă nu eşti cu el, nu-l lăsa.