| innulea a întrebat:

Am o problema,, am 1.64 cm.si 43 kg. sunt cam slabutsa.
este vreun remediu, sau vreo solutie.pentru a ma ingrasha putin.(fara: maninca mai mult.etc) ceva concret...mersi
HELP! dau fundita tongue

4 răspunsuri:
| AlexBitza a răspuns:

Sportul te va ajuta mult deoarece vei avea pofta de mancare iar ce se va pune pe tine nu se va punse sub forma de grasime ci ii va da corpului o forma potrivita.Incearca sa mananci foarte bine la fiecare masa a zilei iar intre mese cosnuma fructe.Si inca ceva eu zic sa nu manaci chipsuri si sa bei sucuri sau alte dracii din acestea nu te vor ajuta deloc dimpotriva.Succes si o seara buna!

| dedesh a răspuns:

Nu trebuie sa mananci mai mult.eu zic sa mananci sanatos(pe cat posibil)a venit vara, sunt o gramada fructe si legume.asa ca incearca-le.combina-le cu putina miscare. poti alerga in parc sau te poti plimba cu rolele. e destul de simplu. eventual te poti sfatui cu mama ta si poti lua niste vitamine.

multa bafta!:*

| SeNyS a răspuns:

Vitamine, calciu...si bninteles ca fara sa mananci nu te ingrasi.asa ca pune mana si manank multtt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe vitamine, perfuzii cu calciu si manca mai mult si mai sanatos si eu am fost in situatia ta iar acum am 48kg si inca vreau sa ma mai ingras vreo 5kg