| Viviluka a întrebat:

Am o problema. am 11 ani si sunt destul de matura ori cat as incerca sa fiu ca celelalte fete de la mine din clasa adica copile nu pot. pur si simplu nu mai imi place tot ce le place si lor. papusile, desenele, stiu si eu creatile. mie imi place sa ma plimb sa vb pe mess la telefon sa stau cu fetele mai mari, nusitu... dar ma inteleg bine cu ele. e vreo problema? se simt oarecum lasate la o parte? ar trebui sa ma schimb? cum?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Nu ar trebui sa te schimbi, e foarte bine ca te impaci si cu fetele mai mari decat tine si nu ai aceleasi hobby-uri "banale".

9 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Ti se pare ca esti matura daca vorbesti la telefon, pe mess si bla bla bla chatterbox. Nu serios sa fii matura inseamna cu totu alceva.Doamne la varsta asta trebuie sa te joci si chestii din astea, doar esti copil si copilaria trece repede.

| roberta_3262 a răspuns:

Raspunsurile lui abcdefgh si →βσσblėėŝ←׃╳ mi se par potrivitewinking

| Viviluka explică:

Nu nu ma uit la hannah montana si voi ia mai taceti ca nu ma cunoasteti va credeti voi aia mari hai ca nu am nevoie de sfaturille voastre daca nu e unul bun

| Viviluka explică:

Numai am nevoie de rasp imi place asa cum sunt si nu mas schimba nici pentru 100000000 de dolari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, intr-adevar, trebuie sa fii matura sa vorbesti la telefon si pe mess laughing. Acum serios, nu mai visa ca esti matura, asteapta sa cresti, pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cat pariu ca te uiti la Hanna Montana? o doamne, cata maturitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copila sarita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place sa ma plim cu fetele mai mari.Sa intru pe mess >Te rog mult de tot victoria sa mi dai si mie id tau! TE rog tare frumos

| Anesiss a răspuns:

E foarte bine nu trebuie sa te schimbi, asa sunt si eu si am foarte multe hobby-uri diferite fata de ceilalti copii.Lasa-mi si mie id-ul tau ca sa m-ai vb!