| Nelutza1245 a întrebat:

Am o problema. Am 12 ani si nu am sini, dar fetele de la mine din clasa au. Cine pote sa-mi dea un site, reteta?

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Nu ai sani?hee hee)). Pe bune?
Iti dau un sfat! Mai intai invata, si dupa, pe la 20 de ani sa te preocupe astawinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce reteta vrei? reteta de tate? da o in spanac de treaba la 12 ani te preocupa niste probleme de ma doare capul. spune le parintilor ca vrei implanturi cu silicon, daca nu nu te mai duci la scoala.

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Poti incerca mararul crud (am auzit ca ajuta ).
Sau fa sport, Flotarile ajuta la marirea si tonifierea sanilor.
Bafta! Si nu te mai ingrijora ai decat 12 ani. O sa vezi ca o sa ai si tu cu timpulwinking!

| Tess a răspuns:

Ciao. Nu trebuie să te nelinişteşti din cauza asta. Unele fete se dezvoltă mai repede, altele mai greu. E destul de frustrant să vezi diferenţa dar nu prea sunt multe lucruri naturale pe care le poţi face. Natura trebuie să-ţi facă cursul. Poţi recurge totuşi, la un truc estetic. Poartă sutien cu ceva vată în el. Dar va fi destul de neplăcut şi incomod. Crezi că se merită?! Eu zic să mai aşteapţi puţin şi nu te necăji. Baftă!

| UnKnoWw a răspuns:

Poti avea o dereglare hormonalawinking poti sa te duci la un doctor si i-ti va da niste pastilewinking

| cataleya a răspuns:

Eu la 12 ani ma jucam cu mingea cu fetele. Si tu te preocupi ca nu ai sani laughing
Dar daca vrei neaparat sani puneti niste silicoane si o sa arati ca simona sensual laughing