| ETZ a întrebat:

Am o problema, am 1300 de lei si nu stiu ce sa fac? Sa imi dau banii pe gantere, haltere, etc, sau sa mai adun si sa imi iau aparat foto performant? Dilema secolului pentru mine! Ajutati-ma cu sfaturi/ pareri.

10 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Heii^w^.
Parerea mea este sa ii mai strangi si sa iti iei aparat. Dupa poti sa strangi si sa iti cumperi si gantere si haltere si ce vrei tuhee hee. Poti sa alegi aparatul foto de data asta. Cred ca rezisti! happy
Sper ca te-am ajutat.

| FuckSchool a răspuns:

Eu ti-as sugera sa mai strangi bani si sa iti iei un aparat foto. Bafta happy.

| Metallica4ever a răspuns:

Acum, asta depends on you! Esti sportiv? Lol ca iti vei lua haltere, echipamente sportive,... Daca iti place tehnologia cumpara-ti o tableta cu muuuuuultii megapixeli si o memorie imensa, deci sper ca te-am ajutat sau ca te-am inspirat, mult noroc la cumparaturi!winking

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mai bine ti-ai strange pentru un aparat foto.Pa,pa

| tinasong a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine iti iei aparat foto. iti e mult mai uitil decat halterelewinking

| Zenit313 a răspuns:

Aparatul foto este cea mai buna alegere momentan.

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Eu zic cel mai bine sa mii dai mie si vad eu ce sa imi cumpar de eiwinking

| Zuzazozo a răspuns:

Mai bine iti cumperi aparatul foto performant.

| ETZ explică:

Se pare ca mojoritatea ati mers pe aparat. M-am gandit si eu, dar pana strang toti banii pentru el mai dureaza, iar echipamentul sportiv il pot avea acum si + ca odata ce te-ai apucat de fotografiat, trebuie sa bagi bani in obiective. Eu mi-am zis ca mai bine imi iau aparatu dupa 18 ani ca sa il pot intretine ca la carte si sa ma apuc de fotografiat, iar echipamentu acum... pentru ca na, muschiwinking

| ETZ explică:

Aaaa da, scuze am uitat. Multumesc de pareri, Voi mai sta pe ganduri