| AliQua a întrebat:

Am o problema.Am cunoscut un baiat din alt judet( e mult mai mare ca mine) si ne placem destul de mult.Problema e ca eu nu-i pot da numarul meu de telefon (probabil v-ati dat seama de ce)... i-am zis asta si cred ca s-a suparat pe mine. Abia ma baga in seama, vorbeste cam cu indiferenta si nu stiu ce sa fac : sa-l mai bag in seama sau sa tac sa astept sa o faca el.sau poate ar trebui sa il uit? fUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce sa nu-i dai numarul? Ce ar fi gresit? Chiar daca e mai mare ca tine,nu conteaza varsta,ci cum se comporta cu tine,daca e de incredere. Da-i numarul, cere-i scuze, si gata. :*

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Sincer,nu mi-am dat seama de ce nu-i dai numărul de telefon. Dragostea nu are vârstă.
I-ai rănit sentimentele cu voia sau fără voia ta, dar ai făcut-o.
Sentimentele neexprimate parcă nu ar fi sentimente.