| AnDreEa2020 a întrebat:

Am o problema
Am un prieten care ma place, e in scoala cu mine, dar nu prea sta cu mine..nu suntem impreuna, dar el vrea sa fim..cum sa fiu cu el cand vine la mine doar intr-o pauza sau deloc?
Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| only2k a răspuns:

Tratează-l cu puţină indiferenţă şi vezi dacă atunci vine mai deshappy şi stai cu el de vorbă ca să vezi de ce vine aşa de puţin la tine, doar suştine că te place şi vrea să aveţi o relaţie.

3 răspunsuri:
| LifeSucks69 a răspuns:

Crede-ma si eu am trecut prin asta.Dca vorbesti cu el si este cat de cat de incredere, ii poti spune motivul pentru care nu prea vrei sa fii cu el.

| Duffy1 a răspuns:

Pai mai intai asigura-te ca iti place baiatul acela si vei putea sa comunici mai mult cu el daca stai mai mult cu el sau daca nu prea sta cu tine in real puteti sa vorbiti pe fb sau mess, si eu as zice mai intai sa-l cunosti mai bine, o relatie tine mai mult si merge mai bine daca mai intai sunteti prieteni fiindca vei avea dupa mai multe de vorbit cu el si de discutat si vei stii cum este el si ce ii place happy, funda?

| mona a răspuns:

Acelasi lucru ii poti spune si lui...cum sa stai cu el daca te cauta asa rar