| Marius_5472 a întrebat:

Am o problema cam deranjanta. Nu pot sa dorm. Ma culc la 10 jumatate ma scol la 7 jumate... ma culc la 11 jumate - 12 ma scol la 8-8 jumate. Asta-i culme; umblu toata ziua ca un zombi si oricat efort as face nu pot dormi
pls ajutor

Răspuns Câştigător
| Narcis196 a răspuns:

Frate nu esti singurul eu ma culc la 1-2 si ma trezesc la 7 dar mi se pare normal cand ma trezesc iau o cafea si gata incep lucru si mon daca vrei sa dormi ia somnifere la fel ca buniculaughing ca el seculca la 12 si la 4 ii in picioarelaughing
Somn usor!