| Alexaa4001 a întrebat:

Am o problema cam grava in legatura cu o prietena...
Ea s-a jucat adevar sau provocare cu un baiat.
A ales provocare si acel baiat a provocat-o sa isi faca o poza in chiloti (daca are tupeu si incredere in el)
Ea, dupa multe rugaminti si-a facut o poza si i-a dat-o...
Baiatul avand poza a inceput sa o santajeze si sa ii ceara mai multe poze...

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Se pare ca prietena ta nu e atat de inteligenta.In niciun caz sa nu-si mai faca alte poze. Daca are poza in care nu i se ede fata, atunci scapa usor, daca nu, asta e. Fapta-i consumata, trebuia sa se gandesca la consecinte

| Dariusuu a răspuns:

Nu ești tu aceea fată? Propun să-i bagi informația băiatului că șantajul se pedepeste destul de grav așa că dacă el nu vrea să meargă prin tribunale atunci spune-i să șteargă poza imediat.

Ascultă-mă și o să fie bine!

| Xpressurself a răspuns:

Nu are ce sa faca cu poza aia decat sa se hoalbe ca disperatul de acum. nu-l mai lasati in cercul de prieteni pana nu dovedeste ca e matur si merita prieteneia voastra.

| Interfectorem a răspuns:

Fata ar trebui să vorbească cu părinții ei, și cu părinții băiatului. Nu o să iasă bine, dar... dacă nu gândește, plătește.